Zájezd do Londýna se letos neuskuteční

Letos 8. června jsme měli opět s dětmi z naší školy vyrazit na oblíbený zájezd do Londýna. Zájem z řad dětí byl rekordní – přihlásilo se 32 zájemců. Někteří měli jet dokonce po druhé! Program byl velmi lákavý, řekla bych, zatím nejlepší ve srovnání s předchozími lety.

Bohužel nám naše plány zhatila koronavirová epidemie. Do té doby než vypukla, veškeré přípravy šly podle plánu. Děti byly natěšené, stále mne zastavovaly na chodbách ve škole a ptaly se na různé věci okolo cesty, rodin, programu a dalšího.

Pak ale zasáhl osud a vše bylo zmařeno. Dlouho jsem váhala, jestli zájezd zrušit nebo čekat, zda se situace nezlepší. Vzhledem k tomu, že nemocných stále přibývalo a preventivní opatření se zpřísňovala, jsme se nakonec s vedením školy rozhodli zájezd z bezpečnostních důvodů zrušit.

Přesto mám jednu pozitivní zprávu na závěr. S paní Plevovou, referentkou prodeje pro Velkou Británii a Irsko z CK Školní zájezdy.cz, jsme se domluvily na zachování stejného programu pro příští rok, takže pokud budou mít děti stále zájem, uskutečníme tento zájezd příští rok.

Už teď se moc těšíme!

Mgr. Pavla Nečasová

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.