LYŽAŘSKÝ KURZ 2022/2023

FOTKY

VIDEO

INFORMACE K LYŽAŘSKÉMU KURZU  

PŘIHLÁŠKA NA ŠKOLNÍM WEBU, V PŘÍPADĚ POTŘEBY TIŠTĚNÁ FORMA VE SBOROVNĚ 

 

Vážení rodiče,

letošní lyžařský kurz se koná v termínu 26. 3. – 31. 3. 2023 v lyžařském středisku Bublava (Krušné hory) v Penzionu Bublava. Cena kurzu je 4.000,- Kč, (stravování + ubytování na pět nocí). Platbu je třeba zaslat na BU – bankovní účet školy. Předpokládaná cena jízdného na vleky činní cca 1.500,-Kč,  za pět dní lyžování, včetně jednoho večerního.  Částku si děti vezmou s sebou v hotovosti. Upozorňujeme, že provozovatel lyžařského areálu může navýšit ceny na sezónu 2022/2023 dle aktuální ceny energií.

Stravování začíná večeří (neděle) a končí obědem (pátek). Samozřejmostí je plná penze včetně zajištění pitného režimu. Dopravu hradí SRPŠ. Kurz se bude konat i v případě nedostatku sněhu (bude zajištěn náhradní program se sportovním zaměřením).

Provozovatel má zavedené stornovací podmínky pro případ, že by byl kurz zrušen z naší strany. V případě, že byste Vy odvolali své dítě z kurzu po odevzdání závazné přihlášky , činí stornovací poplatek 100% z ceny kurzu, nebude-li zajištěn náhradník.

V případě živelných katastrof, zdravotních karantén, zdravotních prázdnin a nemoci doložené potvrzením od lékaře, se navrací celá platba.

Pokud souhlasíte s uvedenými podmínkami, vyplňte a odešlete prosím závaznou přihlášku – ZDE KE STAŽENÍ nejpozději do 30. 11. 2022.

Elektronické odeslání (viz dotazník níže) zajistí určení pořadí zájemců, preferenci mají v rámci přihlášek žáci 7. ročníků.

 Počet míst je omezen!!!

Platbu proveďte, až Vám bude oznámeno, že Vaše dítě bylo do kurzu zařazeno. Je možné provést i zálohovou platbu na lyžařský kurz ve výši 50 % ceny. Celkovou částku prosím uhraďte nejpozději do 31 .1. 2023.

Účet školy: 5998455369/0800; (do poznámky napište jméno dítěte).

 

S pozdravem

Mgr. Ivo Pejčoch

vedoucí kurzu