LYŽAŘSKÝ KURZ 2021/2022

INFORMACE K LYŽAŘSKÉMU KURZU

PŘIHLÁŠKA NA ŠKOLNÍM WEBU, V PŘÍPADĚ POTŘEBY TIŠTĚNÁ FORMA VE SBOROVNĚ

Vážení rodiče,

letošní lyžařský kurz se koná v termínu 8. 1. – 15. 1. 2022 v Železné Rudě (Šumava) v hotelu Belveder. Cena kurzu je 4.340,- Kč, (stravování + ubytování na sedm nocí) a platbu je třeba zaslat na BU – bankovní účet školy. Předpokládaná cena jízdného na vleky je cca 2.000,- Kč (bráno dle ceníku zimní sezóny 2021/2022, včetně vratné zálohy 100,- Kč za čipovou kartu na šest dní lyžování). Částku si děti vezmou s sebou v hotovosti. Upozorňujeme, že provozovatel lyžařského areálu může navýšit ceny na sezónu 2021/2022. Předpokládaná cena je kalkulována s rezervou a nepředpokládáme, že by se cena vleků případně měla rapidně navýšit.

Stravování začíná večeří (sobota) a končí snídaní + balíček na cestu (sobota). Samozřejmostí je plná penze včetně zajištění pitného režimu. Dopravu hradí SRPŠ. Kurz se bude konat i v případě nedostatku sněhu (bude zajištěn náhradní program se sportovním zaměřením).

Provozovatel má zavedené stornovací podmínky pro případ, že by byl kurz zrušen z naší strany. Nebo pro případ, že byste Vy odvolali své dítě z kurzu, činí stornovací poplatek 100% z ceny kurzu, nebude-li zajištěn náhradník.

V případě živelných katastrof, zdravotních karantén, zdravotních prázdnin a nemoci doložené potvrzením od lékaře, se navrací celá platba.

Pokud souhlasíte s uvedenými podmínkami, vyplňte a odešlete prosím závaznou elektronickou přihlášku, najdete ji níže – nejpozději do 15. 10. 2020. Následně vytiskněte a vyplňte podrobnou přihlášku – KE STAŽENÍ ZDE

Elektronické odeslání zajistí určení pořadí zájemců, preferenci mají v rámci přihlášek žáci 8. ročníků.

Počet míst je omezen!!!

Platbu proveďte, až Vám bude oznámeno, že Vaše dítě bylo do kurzu zařazeno. Je možné provést i zálohovou platbu na lyžařský kurz ve výši 50 % ceny.

Účet školy: 5998455369/0800; (do poznámky napište jméno dítěte).

S pozdravem

Mgr. Ivo Pejčoch