Možnost navrácení úplaty za členství v ZÚ

Účastníci zájmového vzdělávání v DDM, kteří uhradili úplatu, mají možnost žádat vrácení úplaty v poměrné výši. Navrácení úplaty bude posuzováno individuálně, ředitelem Základní školy Planá, příspěvkové organizace, na základě Vaší písemné žádosti.

Písemnou žádost můžete stáhnout ZDE: vraceni_uplaty.docx (12375), nebo vyplnit přímo v kanceláři DDM. Žádosti je možné podávat do 30. 6. 2020 a to poštou, mailem či donést osobně do kanceláře DDM. Vyřešeny budou vždy v co nejbližším termínu.

V případě nevyužití možnosti vrácení úplaty, použijeme tyto peníze na chod našich zájmových útvarů a rozvoj činnosti DDM.

DDM Planá

Harmonogram zprovoznění kroužků DDM Planá a podmínky provozu

Obecné podmínky: viz Ochrana zdraví a provoz SVČ v období do konce školního šoku 2019/2020 ke stažení zde: ochrana_zdravi_svc.pdf (1265271)

• Vstup do budovy je umožněn POUZE účastníkům (ne rodičům).
  • Ve společných prostorech nosíme roušky.
  • O nošení roušky v průběhu kroužku rozhoduje vedoucí.
  • KAŽDÝ ÚČASTNÍK BUDE MÍT S SEBOU SÁČEK NA ULOŽENÍ ROUŠKY.
  • Zákonný zástupce je povinen omlouvat nepřítomnost a sdělit důvod nepřítomnosti. V případě nemoci je nutné znovu podepsat čestné prohlášení.
  • V případě nedodržování podmínek bude účastníkovi zakázán vstup do DDM.
  • Dodržujeme odstup 2m (pokud není možné, máme roušku).
  • Ihned po přezutí si myjeme ruce (20 – 30s) a poté použijeme dezinfekci dle návodu.
  • Při sundání roušky, ji ihned odložíme do sáčku.
  • Pokud účastník (nebo osoba v domácnosti) spadá do rizikové skupiny, zákonný zástupce zváží přítomnost účastníka v DDM!

PŘI PRVNÍM VSTUPU DO DDM (NEBO NA VENKOVNÍ STANOVIŠTĚ) PŘEDLOŽÍ KAŽDÝ ÚČASTNÍK VEDOUCÍMU PODEPSANÉ PÍSEMNÉ ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO IFNEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ (horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu) A SEZNÁMENÍ S RIZIKOVÝMI FAKTORY

Ke stažení zde: čestné_prohlášení.pdf (275206)

BEZ TOHOTO PROHLÁŠENÍ NEBUDE ÚČASTNÍK VPUŠTĚN DO BUDOVY ANI SE NEBUDE MOCT ZDRŽOVAT NA HODINĚ VENKU A BUDE ODESLÁN DOMŮ. ZA ÚČASTNÍKA V TAKOVÉM PŘÍPADĚ ZODPOVÍDÁ ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE.

VSTUP BUDE POUZE S VEDOUCÍM. DĚTI VYČKAJÍ PŘED ZAHÁJENÍM KROUŽKŮ NA MÍSTĚ SRAZU V UVEDENÉM ČASE A BUDOU MEZI SEBOU DODRŽOVAT PŘÍSLUŠNÉ ODSTUPY!

Harmonogram - průběžně upravujeme

(poslední úprava 18.5.2020)

Kroužky, které v roce 2019/2020 již neobnoví svojí činnost

• Mladí hasiči (zdravotní důvody)
  • Kuchařík (pro nezájem)
  • Click (pro nezájem)
  • Keramika I. (zdravotní důvody)
  • Keramika II. (zdravotní důvody)
  • Keramika III. (zdravotní důvody)
  • Fotbalová přípravka (pro nezájem)

Kroužky, které v roce 2019/2020 svoji činnost obnoví

• Dramatický kroužek (po 15:30 – 18:00)
  • Probíhá ve velké klubovně nebo na zahradě DDM v běžném čase od 18.5.2020
  • Platí obecné podmínky
  • Sraz před DDM vždy 15:25

• ICT (út 15:00 – 16:00)
  • Probíhá v KVČ nebo na zahradě DDM v běžném čase od 19.5.2020
  • Platí obecné podmínky + zvýšená dezinfekce rukou
  • Sraz před DDM vždy 14:45

• Šachový detektiv (st 16:00 – 18:00)
  • Probíhá ve velké klubovně v běžném čase od 20.5.2020
  • Sraz před DDM vždy 15:55

• Šachy (čt 15:00 – 17:00)
  • Probíhají ve velké klubovně v běžném čase od 21.5.2020
  • Sraz před DDM vždy 14:45

• Lezení (po 16:00 – 18:00)
  • Probíhá pouze za hezkého počasí na venkovní lezecké stěně ZŠ Planá v běžném čase od 18.5.2020
  • Žáci přijdou ve vhodném oblečení a obutí
  • Sraz dle dohody s vedoucím

• Aerobick (pá 16:00 – 18:00)
  • Probíhá pouze za hezkého počasí na zahradě DDM v čase dle rozdělení skupin od 22.5.2020
  • sraz před DDM

• Tenis Z (čt 14:30 - 15:30)
  • Tenis I  (čt 16:00 - 17:00)
  • Tenis P (pa 16:00 - 17:00)
  • Probíhá pouze za hezkého počasí na kurtech v běžných časech od 18.5.2020
  • Sraz na kurtech

• Sportík (st – 15:00 – 17:00)
  • Probíhá pouze za hezkého počasí venku (sraz u tělocvičny jak jste zvyklí) v běžných časech od 13.5.2020
  • Sraz u tělocvičny vždy 14:55

• Capoeira (st a pá 18:00 – 20:00)
  • Probíhá pouze za hezkého počasí na zahradě DDM v čase dle rozdělení skupin od 13.5.2020
  • sraz před DDM

Dům dětí a mládeže je přičleněn k základní škole Planá, která vznikla sloučením dvou základních škol – Základní škola Planá, náměstí Svobody 59, okres Tachov, příspěvková organizace a Základní škola Planá, Na Valech 143, okres Tachov, příspěvková organizace. V současné době má ZŠ významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.

Dům dětí a mládeže umožňuje žákům smysluplné využití odpoledního volného času v různě zaměřených kroužcích a pracuje celoročně. Nabízí také řadu akcí o vedlejších prázdninách, organizuje příměstské tábory v době hlavních prázdnin. DDM disponuje i klubovnou volného času, která se nachází v budově DDM v centru města Planá, v přízemí.

V průběhu roku se snaží DDM cíleně měnit nabídku s ohledem na požadavky využití volného času.