PŘIHLÁŠKA DO ŠD

Přihláška na každý nový školní rok se podává vždy koncem srpna až 1. září, přesné termíny konání zápisu do školní družiny najdete v sekci „Novinky“ v průběhu posledního týdne v srpnu.

Je možné přihlášku vytisknout, vyplnit předem a přinést do školní družiny k doplnění v daných termínech nebo ji poslat elektronicky na e-mail vedoucí vychovatelky (zaneta.otavova@zs-plana.cz). I v tomto případě je však třeba přihlášku co nejdříve osobně podepsat, jde o úřední dokument.

PŘIHLÁŠKA DO ŠKOLNÍ DRUŽINY – ZDE KE STAŽENÍ

V termínech zápisu je možné vracet čipy na vyzvedávání žáků, kteří již nebudou ŠD navštěvovat.

Poplatek za ŠD (600,- za 1. pololetí) je možné uhradit: na účet školy: 599 8455 369 / 0800 do 15.9.2022 Do zprávy pro příjemce uveďte (ŠD, jméno žáka, třídu)  Např.: ŠD, Jan Novák, 1.A