STŘÍBRNÝ "HAMBURGER" 2022

Po více než dvou letech se naši malí fotbalisté zúčastnili okresního kola turnaje v malé kopané, nesoucího již 23 let jméno hlavního sponzora – McDonlad´s Cup. Ve dvou skupinách, čítajících celkem 10 týmů, bojovali celé středeční dopoledne proti fotbalistům a postupně v šesti utkáních našli pouze jediného přemožitele – ve finále celého turnaje! Kromě skvělého druhého místa se v našem týmu našel také jeden z nejlepších střelců, který nastřílel celkem 10 branek.

Za jejich příkladnou reprezentaci jim patří velký dík a gratulace!

Naši školu reprezentovali: Jakub Otava, Jaroslav Nečas (3.A), Dominik Dušek, Tomáš Marvan, Adam Pištělák (4.A), Dominika Piťuchová, David Křehlík, Tobias Vítů (5.A), Matěj Kubíček, Martin Kuchař (5.B), Dominik Diart, Jakub Vácha – nejlepší střelec turnaje (5.C)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.