PÁŤÁCI REPREZENTOVALI NAŠI ŠKOLU NA OKRESE

Na podzim Na Valech proběhla školní kola turnajů ve vybíjené (2. – 5. ročníků). Každý týden vybraní sportovci dále poctivě a ochotně trénovali. Jejich sportovní nadšení rozhodlo. Přihlásili jsme je, naši ZŠ Planá, do postupového okresního kola, které se konalo v pátek 22. 4. 2022 v Tachově na ZŠ Zárečná.  

Do okresního kola se přihlásily sice jen 4 základní školy (Přimda, Hornická, Planá, Zárečná), ale stejně nadšení a velmi dobří soupeři. Dobrá nálada z cesty autobusem se na chvilku vytratila a nahradila ji nervozita před losováním prvního soupeře. Tak a bylo rozhodnuto! Prvního utkání jsme se účastnili jako diváci a dobří pozorovatelé našich soupeřů. Tím jsme získali poslední minuty na rozvržení hráčů a zvolení taktiky hry.                                                                                                                                                                    

Celý turnaj jednoznačně výbornou hru předváděla ZŠ Přimda, velmi silný soupeř. Zbylá tři družstva byla hodně vyrovnaná a doslova se přetahovala o každý bod. Byla natolik vyrovnaná, že se muselo prodlužovat a napětí rostlo. Do posledního zápasu nebylo jasné, kdo bude na 2., 3., 4 místě. Musím přiznat, že u nás stálo sportovní štěstí. Pouze o jeden jediný bod jsme se umístili na 2. místě.                                     

Ano, přivezli jsme stříbrný pohár, medaile a diplom za 2. místo v okresním kole ve vybíjené.           

Naše družstvo bych chtěla pochválit nejen za podané výborné sportovní výkony, ale i za jejich slušné chování a vzornou reprezentaci školy.

                                               

Mgr. Martina Koťátková

Stříbrná sestava:

kapitán Marek Kozák, Richard Hastík, David Křehlík, Dominika Piťuchová, Kristýna Bukvová, Martin Kuchař, Matěj Kubíček, Ondřej Kameník, Josef Tomek, Jakub Vácha, Dominik Kurej, Jan Šuranyi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.