OKRESNÍ KOLO V PŘESPOLNÍM BĚHU V TACHOVĚ - VŠECHNY KATEGORIE NA STUPNÍCH VÍTĚZŮ

Ve čtvrtek 14.10.2021 jsme vyjeli s výběrem dětí do Tachova, kde se uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu. Nastoupili jsme ve čtyřech kategoriích. Kategorie 6-7 tříd a kategorie 8–9 tříd, které byly rozděleny na chlapce a dívky.

Dívky z nižší kategorie obsadily krásné 2. místo. V jednotlivcích se nejlépe umístila Tereza Zuštáková, která skončila na 2. místě.

Za mladší dívky reprezentovaly naši školu: Eliška Sykalová, Kamila Klimentová, Kate Packanová, Monika Křehlíková, Tereza Zušťáková a Anna Maščáková.

Chlapci z nižší kategorie obsadili 3. místo.

Za mladší chlapce reprezentovali naši školu: Petr Kuneš, Radim Hadač, Jakub Žižka, Martin Bernas a David Fajfárek.

Dívky ze starší kategorie skončily na 3. místě a individuální cenu za 2. místo si odnesla Patricie Strnadová.

Za starší dívky reprezentovaly naši školu: Klára Hrdličková, Kamila Hudecová, Patricie Strnadová, Viktorie Rapšová, Adéla Tonková a Kateřina Mondeková.

Chlapci ze starší kategorie obsadili 2. místo a to pouze o jeden bod za prvními.

Za starší chlapce reprezentovali naši školu: Ondřej Jánský, Lukáš Salai, Richard Hadač, Roman Horák, Martin Majerčík a Antonín Šatra.

Celkově jsme velmi spokojení s reprezentací naší školy a děkujeme reprezentantům za kvalitní výkony ve svých kategoriích.

Krampera Jan