Mikulášská laťka II. stupně (chlapci)

Opět pomalu, ale nezadržitelně se blíží sváteční čas a ani v tyto dny se nesmí zapomínat na pohyb těla. V tomto duchu naše škola připravila pro děti II. stupně další sportovní akci, spojenou s tradicí. Vzhledem k vysokému počtu předběžně přihlášených účastníků jsme se rozhodli soutěž uspořádat ve dvou dnech.

V aule druhého stupně se uskutečnil v pondělí 6. 12. 2021 závod dívek a ve středu 8. 12. 2021 závod chlapců ve skoku vysokém, Mikulášská laťka.

Kategorii chlapců III. ovládl s přehledem Jakub Žižka. Naopak kategorie chlapců IV. poskytla velké drama až do samotného konce. Do poslední chvíle, díky jednomu úspěšnějšímu pokusu, se v čele držel Marek Rohlíček. Pak ale přišel bod zlomu. Výška 155 cm a úspěšný pokus Antonína Šatry, který díky svému skvělému výkonu bral v soutěži první místo.

Je dobré vědět, že děti mají chuť a zájem se účastnit sportovních soutěží. Hurá za sportem do roku 2022.

 

Honza Krampera

Mgr. Ivo Pejčoch

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.