LYŽAŘSKÝ KURZ 2020

         Dobu od soboty 24. do čtvrtka 30. ledna 2020 trávilo čas 32 žáků 6. – 9. ročníků naší školy na lyžařském kurzu v Železné Rudě. Ubytování proběhlo již tradičně v hotelu Belveder a samotný výcvik na přilehlých sjezdovkách. Sněhu sice oproti loňsku bylo o poznání méně, našim lyžařům to ale náladu nezkazilo a snažili se ze všech sil zdokonalit své lyžařské dovednosti. Večery jim zpříjemnil svou návštěvou člen horské služby, rozbor videozáběrů z denních výcviků či přednáška o lyžařské výzbroji. Celý kurz účastníci zakončili tradičním závodem ve slalomu. 

V přiložené fotogalerii si můžete prohlédnout naše budoucí sjezdařky a sjezdaře, kterým se pod vedením instruktorů Martina Vršky, Marcely Davidové a Aleny Schreilové, zdravotnice Kateřiny Ryskové a nočního dozoru Jany Maškové jistě na Šumavě moc líbilo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.