ČTENÁŘSKÁ SOUTĚŽ NA 1. STUPNI

Dne 24. 5. 2022 se v naší škole konala soutěž, ve které se utkali ti nejlepší z nejlepších čtenářů.

Zúčastnilo se celkem 23 dětí, které předvedly své čtenářské dovednosti i to, jak přečtený text dokáží zpracovat a reprodukovat. Úkol to nebyl snadný a vybrané texty se lišily ročník od ročníku svou obtížností.

Přestože dnešní doba příliš čtenářům a knihám nenahrává a i dvouleté období, kdy se žáci účastnili výuky více distančně, než osobně se na čtenářské úrovni dětí odráží a projevuje. I tak se mezi dětmi stále najdou milovníci knih a čtení a za to jsem moc ráda.

Všichni ti, kteří se zúčastnili, byli sladce odměněni bez výjimky.

Ti nejlepší, kteří si navíc odnesli i další ocenění byli:

Veronika Vítková 2.A

Adam Tomáš 3.B

Eliška Andršová 4.A

Vu Tung Anh (Filip) 5.C

                                                                                                                                                                                                                                                                               Mgr. Gabriela Provazníková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.