ŠTAFETOVÝ POHÁR I. STUPNĚ VE STŘÍBŘE

Běžci z 2. – 5. tříd naší školy se v pátek 26. dubna zúčastnili okresního kola Štafetového poháru ve Stříbře. Soutěžili s dalšími sedmi školami ve štafetách 4x 100m, 8x200m a doprovodných disciplínách: skoku z místa a hodu medicinbalem. V nabité konkurenci se naši atleti statečně prali s nástrahami předávek štafetových kolíků a získávali nové zkušenosti v tomto typu soutěže.

V konečném zúčtování se naši sportovci umístili na 6. místě, když za sebou nechali ZŠ Bor a ZŠ Přimdu – necelé 4. sekundy za 5. místem, které obsadila ZŠ Bezdružice a 22 sekund za 4. místem, které patřilo ZŠ Stříbro – Mánesova. V krajském kole bude náš okres reprezentovat druhá ZŠ Tachov – Hornická a celkově první ZŠ Stříbro – Gagarinova. Na třetím místě se umístila ZŠ Tachov – Zárečná.

Všem členům naší výpravy patří pochvala za vzornou reprezentaci a příkladný a statečný boj.

Martin Vrška