ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽE I. STUPNĚ

Rok se s rokem sešel a máme za sebou recitační soutěž, která proběhla

1. 2. 2024.

Ze čtyř ročníků přišlo bojovat o postup do okresního kola celkem 20 žáků. Někteří se zúčastnili poprvé, někteří tu byli poměřit své recitační schopnosti již vícekrát.

Předstoupit před ne zcela známé publikum chce někdy pěknou řádku odvahy. Každý to má nastavené jinak. Přesto během soutěže panovala příjemná nálada i atmosféra a recitátoři se vzájemně odměňovali potleskem.

A jak všichni víme, nemohou zvítězit všichni. Nikdo však neodcházel s prázdnou, protože každý z účastníků si alespoň drobné ocenění zasloužil.

Víťězové si kromě postupu do okresního kola odnesli ještě odměnu sladkou.

A tady je máme:

Martin Masarovič (2. B), Ema Krupová (3. B), David Mertl (4. B), Adam Tomáš (5. B).

Držme jim tedy pěsti, ať jim přeje v Tachově štěstí.

Mgr. Gabriela Provazníková