ŠKOLA V PŘÍRODĚ V KRUŠNÝCH HORÁCH

Žáci 3.A a 3.B v týdnu od 25. – 29. května 2026 vyjeli do Krušných hor na chatu Lesanku. Prostředí areálu nám bylo ušité na míru – rodinné, krásné, příjemné, zkrátka na samotě u lesa.

Všechny nás velmi překvapila výborná kuchyně, poklidné ubytování a sportovní zázemí celého areálu. Děti měly celodenně nabitý program, který byl zaměřen na environmentální vzdělávání, stmelení třídních kolektivů a sportovní aktivity.

Nejvíce děti vzpomínají na pyžamové rozcvičky v ranní rose, diskotéku a večerní stezku odvahy.

Za povedeným výjezdem stojí ochota vedení školy i rodičů, pomoc Věrky a Lady, ale také SRPŠ, které nám uhradilo dopravu.

Všem zmiňovaným děkujeme!

Mgr. Martina Šlapáková (Karel) a Mgr. Martina Koťátková (Karel)