NÁVŠTĚVA HVĚZDÁRNY V ROKYCANECH: CESTA KE HVĚZDÁM

Deváté třídy naší školy měly nedávno tu čest navštívit hvězdárnu v Rokycanech. Tento výlet byl nejen vzdělávací, ale také zábavný a inspirující.

Zde jsou některé postřehy našich žáků:

“Zjistil jsem spoustu nových informací.” Návštěva hvězdárny byla pro naše žáky skvělou příležitostí k učení. Byli fascinováni množstvím nových informací, které se dozvěděli o vesmíru a jeho tajemstvích.

“Líbila se mi příjemná atmosféra.” Atmosféra v hvězdárně byla příjemná a přátelská. Naši žáci se cítili vítáni a povzbuzeni k objevování a učení.

“Zaujal mě obří dalekohled.” Jedním z vrcholů návštěvy byl obří dalekohled, který umožnil našim žákům nahlédnout do hlubin vesmíru a vidět věci, které by jinak nebyly možné.

“Líbil se mi pohled na Slunce.” Pohled na Slunce skrze speciální filtr byl pro mnohé žáky vrcholem dne. Bylo to poprvé, co měli možnost vidět naše nejbližší hvězdy tak blízko a osobně.

“Viděla jsem na videu padat hvězdu.” Někteří žáci měli dokonce tu čest vidět video padající hvězdy. Tento zážitek byl pro ně velmi vzrušující a nezapomenutelný.

“Tento výlet jsem si užil, byla to zábava.” Celkově byla návštěva hvězdárny pro naše žáky velmi zábavná a obohacující zkušenost. Nejenže se naučili spoustu nových věcí, ale také si užili spoustu zábavy.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem v Hvězdárně Rokycany za jejich pohostinnost a za to, že nám poskytli tak úžasnou a vzdělávací zkušenost. Těšíme se na další návštěvu!