Exkurze do hokejového světa A-týmu HC Energie Karlovy Vary

Cesta za poznáním hokejového světa začala pro žáky 9.ročníků ve slavnostní atmosféře KV arény, která dýchá historií a vášní pro lední hokej. Už při vstupu do arény byli žáci pohlceni atmosférou napětí a očekávání. Následovala návštěva tréninku A-týmu HC Energie, kde žáci měli možnost nahlédnout do každodenního života hokejistů. Sledovali jejich precizní pohyby na ledě a nasávali atmosféru soutěživosti a spolupráce, která vládne mezi členy týmu.

Po intenzivním zážitku na ledě čekal na žáky další adrenalinový zážitek v podání Laser Game. Tato moderní forma zábavy propojila jejich dovednosti, strategii a týmovou spolupráci v jedinečné virtuální bitvě.

Vrcholem celé exkurze byl zápas mezi HC Energie Karlovy Vary a Mladou Boleslaví. Žáci se ocitli v srdci akce, kde plně zažili atmosféru napětí a vášně na ledě. Podporovali tým HC Energie a nechali se unášet energií a emocemi vytvářenými v každém okamžiku utkání.

Na závěr exkurze měli žáci jedinečnou příležitost vstoupit do světa hokejových ikon. Focení s hokejovými hvězdami Dávidem Grígerem a Vítem Jiskrou představovalo nejen závěr jejich cesty, ale i nezapomenutelný moment, který si s sebou odnesli jako vzácnou vzpomínku.

Celá exkurze do světa hokeje pro žáky 9.ročníků, která se konala 14.2.2024 představovala nejen poznávání nových světů a zážitků, ale i posilování týmového ducha, fair play a vášně pro sport.

 

Vypracovali: Majerčíková Veronika a Krampera Jan