EXKURZE 9. ROČNÍKŮ DO GEOLOGICKÉHO PARKU

18.5. 2023 byl den akorát stvořený pro naši výpravu. Vydali jsme se s devátými ročníky na exkurzi do Geologické parku v Mariánských Lázních. Nádherný areál schovaný za lázeňskou kolonádou nás přivítal svou klidnou atmosférou.

Po úvodním slovu byli deváťáci vypuštěni k hledání QR kódů. Pod nimi se skrývali různé úkoly, od hledání správných odpovědí po tvorbu videí a fotografií. Všechny samozřejmě na téma horniny a minerály, jak jinak.

Po dosažení cíle nás odměnila sladká oplatka. A hurá na procházku po Kladské!

Podařilo se vše, co se dalo. Počasí, skvělá parta a jedny s posledních zážitků s vycházejícími žáky.

Děkujeme za všechny společné projekty.

Kristýna Antalová a Pavel Beneš

 

PS: Zveme Vás ke zhlédnutí videa shrnující naši květnovou exkurzi.