DOPRAVNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ - I. STUPEŇ

Dne 3. května se čtyři žáci z 1. stupně rozhodli přijmout výzvu a zúčastnit se okresního kola „Dopravní soutěže mladých cyklistů“. Tato skvělá čtveřice, složená z Jakuba Otavy, Michaely Tomkové, Barbory Mašátové a Ondřeje Heneše, se chopila příležitosti ukázat své dovednosti a znalosti.

Během soutěže se naši žáci museli vypořádat se čtyřmi náročnými disciplínami. Nejdříve byla zkoušena jejich zručnost při projetí obtížných tras plných překážek a úskalí. Poté, co prokázali svou obratnost, byli vyzváni k prokázání schopnosti poskytnout první pomoc zraněnému. Teprve poté přišly na řadu testy znalostí pravidel silničního provozu. Na závěr se věnovali jízdě po dopravním hřišti, kde museli prakticky demonstrovat svou schopnost pohybovat se bezpečně v různých dopravních situacích.  Každá z těchto disciplín představovala výzvu, kterou naši žáci bravurně překonali s odhodláním a nasazením.

Jejich úsilí, odhodlanost a skvělá příprava se vyplatily, a to nejen pro ně samotné, ale i pro celou naši školu. Jsem na naše žáky nesmírně hrdá, společně v okresním kole vybojovali krásné 4. místo.

Gratuluji Vám všem ke skvělému výkonu.

Lucie Šuranská