„BRAMBOROVÝ“ MCDONALD´S CUP 2023

Opět po roce se naši malí fotbalisté zúčastnili okresního kola turnaje v malé kopané McDonald´s Cupu. Ve třech skupinách, čítajících celkem 12 týmů, bojovali celé čtvrteční dopoledne proti fotbalistům z našeho okresu a postupně v šesti utkáních našli pouze 2 přemožitele – v semifinále a v souboji o třetí místo. Tyto výsledky nakonec stačily na neoblíbené čtvrté místo, které nemají sportovci rádi, ale rozhodně se za takový výsledek nemusí stydět.

Za jejich příkladnou reprezentaci jim patří velký dík a gratulace!

Naši školu reprezentovali: Adam Bašista (3.B), Jakub Otava Jaroslav Nečas (4.A), Andriy Panchenko (4.B), Vojtěch Gabera (4.C), Tomáš Chalupný, Marek Švarcbek, Adam Pištělák, Danny Packan, Dominik Dušek (5.A), Sebastian Köch, Alex Stolařík (5.B) a Radek Kovář (5.C)