Vaše názory

Re: Re: 1.třídy 2014

Vážený pane řediteli jen jsem se chtěla informovat,protože hlídám jednoho chlapce který jde letos do první třídy a s jeho rodiči je těžká domluva a tak jsem si chtěla vědět jak bude začátek školy probíhat.

..

Omlouvám se za svou stížnost, ale dál to už vydržet nešlo a chtěla jsem se zeptat.Moc se mi nezamlouvá že prvňáci musí chodit přes rozkopané náměstí do jídelny.Myslím že by bylo lepší kdyby prvňáci zůstaly na náměstí a druhostupňáci mají přeci už rozum a mohly by přes to náměstí chodit.!!!! Kdo to takhle blbě zařídil?

Re: ..

Vedení školy prosím, odůvodnilo to lepším vybavením školy na náměstí pro 2 stupeň, které nechalo na náměstí ještě před rozdělením zřídit.

Re: ..

nějaká chytrá a co asi autobusy

Re: ..

nazdar nás nezejmá že nějakej váš fakan musí chodit dojídelny přes náměstí.
tak si ho vyzvedávejte u školy a nezetěžujte svýma tramnýka kecama zamněstnance zš

školní družina

dávejte si pozor na krádeže v družinách.Před prázdninami kdy si prvňáčci dávali mezi sebou dárky, se tam kradlo.Děti jdou na oběd, tašky nechávají v družině a třída se vůbec nezamyká. Synovi takhle ukradli dárek, který dostal a učitelka řekla že není povinná hlídat jejich tašky. Ale třídu snad zamknu ne????? a to jistý platí o šatnách...

kroužky

Dobrý den,prosím,chci se zeptat,kdy budou vypsány kroužky v DDM na letošní rok?

Re: kroužky

Dobrý den, já jsem včera viděla vyvěšený seznam kroužků na nástěnce u domu dětí, tak snad Vám to pomůže. :)

Přidat nový příspěvek