Vaše názory

1.třídy 2014

Už bude polovina prázdnin za námi a stále nevíme,složení a počet nových prvních tříd a jejich třídní učitelky v Plané.
Prosím o odpověď kdy a kde se tyto informace dozvíme.
Děkuji.

Re: 1.třídy 2014

Je otázka, je-li osoba tohoto názoru informována? V červnu proběhla schůzka s rodiči "budoucích prvňáčků", kde se všichni základní informace dozvěděli a učitelky, které budou vyučovat v těchto třídách byly rovněž přítomny.
Krásný zbytek prázdnin všem

Re: Re: 1.třídy 2014

Vážený pane řediteli jen jsem se chtěla informovat,protože hlídám jednoho chlapce který jde letos do první třídy a s jeho rodiči je těžká domluva a tak jsem si chtěla vědět jak bude začátek školy probíhat.

..

Omlouvám se za svou stížnost, ale dál to už vydržet nešlo a chtěla jsem se zeptat.Moc se mi nezamlouvá že prvňáci musí chodit přes rozkopané náměstí do jídelny.Myslím že by bylo lepší kdyby prvňáci zůstaly na náměstí a druhostupňáci mají přeci už rozum a mohly by přes to náměstí chodit.!!!! Kdo to takhle blbě zařídil?

Re: ..

Vedení školy prosím, odůvodnilo to lepším vybavením školy na náměstí pro 2 stupeň, které nechalo na náměstí ještě před rozdělením zřídit.

Re: ..

nějaká chytrá a co asi autobusy

Re: ..

nazdar nás nezejmá že nějakej váš fakan musí chodit dojídelny přes náměstí.
tak si ho vyzvedávejte u školy a nezetěžujte svýma tramnýka kecama zamněstnance zš

školní družina

dávejte si pozor na krádeže v družinách.Před prázdninami kdy si prvňáčci dávali mezi sebou dárky, se tam kradlo.Děti jdou na oběd, tašky nechávají v družině a třída se vůbec nezamyká. Synovi takhle ukradli dárek, který dostal a učitelka řekla že není povinná hlídat jejich tašky. Ale třídu snad zamknu ne????? a to jistý platí o šatnách...

kroužky

Dobrý den,prosím,chci se zeptat,kdy budou vypsány kroužky v DDM na letošní rok?

Re: kroužky

Dobrý den, já jsem včera viděla vyvěšený seznam kroužků na nástěnce u domu dětí, tak snad Vám to pomůže. :)

Přidat nový příspěvek

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.