Vaše názory

Vecerni beh Planou

Dobry den,mam jenom malej dotaz.Muze mi nekdo vysvetlit jak muzete zahrnovat do klasifikace deti ktere se zúčastnili večerního behu Planou (na Bakalarich maji znamku 1) a deti ktere jsou dojizdejici nebo se nezúčastnili, maji na klasifikaci N.Je to snad verejna akce mesta,ktera se skolou nema nic společného a uz vubec ne k tomu aby byla klasifikovana znamkama.podle mne je to trochu nefer,nemyslite?zaridil nekdo pro deti svoz a odvoz aby se ho mohli zucastnit kdyz uz maji byt s toho klasifikovane???

Přidat nový příspěvek