Vaše názory

Dobrý den.
Chtěl bych se optat, proč nefungují bakaláři. Nějakou dobu již nevidíme známky a to jak na webu tak i v app pro windows i android. Rozvrh se ukazuje normálně ale u známek vidíme jen prázdnou stránku.
Z kontaktního centra podpory Bakalářů jsem zatím informace nedostal, podle poznatků na webu může být chyba na serveru školy. Prosím vás o informaci , jestli jste již něco podobného řešili.
Děkuji a pěkný den.
Soudek L.

Re: Bakaláři

Dobrý den,
děkuji za dotaz. Po jednodenním výpadku systému, ke kterému došlo přibližně týden před Vaším dotazem je již aplikace plně funkční. Zobrazuje se nová klasifikace za 2. pololetí. Možná ještě nebyla žádná známka v době Vašeho dotazu do systému zadána.
Mgr. Luboš Beran

Obsah učiva prvouky 3. B

Dobrý den, pane řediteli, ráda bych se dověděla, kdo určuje obsah učiva prvouky pro 3. třídu? Konkrétně pro 3.B?
Protože učivo minimálně dvou třetích tříd se od sebe liší.
Hledala jsem nějaké osnovy, bohužel jsem našla pouze učebnice, pracovní listy a obsahem učiva je svět kolem nás, povolání, zvířata, orientace v okolí. Pro našeho syna by pak prvouka byla pohodovým předmětem. Bohužel vyhořívá na testech s tématikou poslanecká sněmovna, poslanci a senátoři, premiér, EU. V pracovních listech doplňuje s mou pomocí národnostní menšiny u nás, národy žijící v naší zemi. Co si myslí o EU a zda je dobrý nápad, když EU usiluje o sjednocení Evropy. V tomto případě je odkázaný na to, co mu sdělím a přejímá můj subjektivní názor. On si bude myslet o EU to, co uslyší od nás, rodičů. Neumí to posoudit sám, je na to příliš malý.
Nedokáže si doposud ukotvit vědomosti, které si neprožil, neviděl. Chci se zeptat, kdo požaduje, aby toto tak malé děti znaly? Děkuji za odpověď. Foltýnová

Obsah učiva prvouky 3. B

Paní Foltýnová,
osnovy v současné době ve školském systému vzdělávání bychom museli hledat v RVP (rámcovém vzdělávacím programu), kde máme všechny školy určené výstupy, které bychom měli se žáky naplňovat a dle tohoto programu se školy částečně mohou lišit díky ŠVP (školnímu vzdělávacímu programu) - program naší školy najdete na webových stránkách školy.
Pokud se dle Vašeho názoru třídy liší, každý vyučující by měl probrat za dané období dané učivo, ale mohou být v rámci tohoto období variabilní, přesto by závěrečné výstupy za dané období (nejlépe školní rok, příp. klasifikační období pololetí školního roku) měly být srovnatelné.
Mgr. Luboš Beran

..

Dobrý den, dozvěděla jsem se, že paní Barucci vychovatelka ve družině měla být odvolaná co je na tom pravdy?

Re: ..

Anonyme, není tomu tak!

otázka

proč už nedává škola fotky na web?

zrušeno

porušena pravidla webu

:)

Co by měly mít žáci do šesté třídy?
Myslím že takové věci jako kufřík budou zbytečné.
Ale radši se ptám přímo tady. Co by měly mít a co už je na ně trochu moc malé?

Tadá?

Zeptám se, jak je to s rozvrhem pro druhý stupeň? Bude vystaven před začátkem školy?

Přidat nový příspěvek