Vaše názory

Obsah učiva prvouky 3. B

Dobrý den, pane řediteli, ráda bych se dověděla, kdo určuje obsah učiva prvouky pro 3. třídu? Konkrétně pro 3.B?
Protože učivo minimálně dvou třetích tříd se od sebe liší.
Hledala jsem nějaké osnovy, bohužel jsem našla pouze učebnice, pracovní listy a obsahem učiva je svět kolem nás, povolání, zvířata, orientace v okolí. Pro našeho syna by pak prvouka byla pohodovým předmětem. Bohužel vyhořívá na testech s tématikou poslanecká sněmovna, poslanci a senátoři, premiér, EU. V pracovních listech doplňuje s mou pomocí národnostní menšiny u nás, národy žijící v naší zemi. Co si myslí o EU a zda je dobrý nápad, když EU usiluje o sjednocení Evropy. V tomto případě je odkázaný na to, co mu sdělím a přejímá můj subjektivní názor. On si bude myslet o EU to, co uslyší od nás, rodičů. Neumí to posoudit sám, je na to příliš malý.
Nedokáže si doposud ukotvit vědomosti, které si neprožil, neviděl. Chci se zeptat, kdo požaduje, aby toto tak malé děti znaly? Děkuji za odpověď. Foltýnová

..

Dobrý den, dozvěděla jsem se, že paní Barucci vychovatelka ve družině měla být odvolaná co je na tom pravdy?

Re: ..

Anonyme, není tomu tak!

otázka

proč už nedává škola fotky na web?

zrušeno

porušena pravidla webu

:)

Co by měly mít žáci do šesté třídy?
Myslím že takové věci jako kufřík budou zbytečné.
Ale radši se ptám přímo tady. Co by měly mít a co už je na ně trochu moc malé?

Tadá?

Zeptám se, jak je to s rozvrhem pro druhý stupeň? Bude vystaven před začátkem školy?

1.třídy 2014

Už bude polovina prázdnin za námi a stále nevíme,složení a počet nových prvních tříd a jejich třídní učitelky v Plané.
Prosím o odpověď kdy a kde se tyto informace dozvíme.
Děkuji.

Re: 1.třídy 2014

Je otázka, je-li osoba tohoto názoru informována? V červnu proběhla schůzka s rodiči "budoucích prvňáčků", kde se všichni základní informace dozvěděli a učitelky, které budou vyučovat v těchto třídách byly rovněž přítomny.
Krásný zbytek prázdnin všem

Re: Re: 1.třídy 2014

Vážený pane řediteli jen jsem se chtěla informovat,protože hlídám jednoho chlapce který jde letos do první třídy a s jeho rodiči je těžká domluva a tak jsem si chtěla vědět jak bude začátek školy probíhat.

Přidat nový příspěvek