Vaše názory

Poděkování

Děkuji jako rodič za podporu, trpělivost, zájem a zpětné vazby všem učitelům. Cením si Vaší práce. Hezké prázdniny.

Vecerni beh Planou

Dobry den,mam jenom malej dotaz.Muze mi nekdo vysvetlit jak muzete zahrnovat do klasifikace deti ktere se zúčastnili večerního behu Planou (na Bakalarich maji znamku 1) a deti ktere jsou dojizdejici nebo se nezúčastnili, maji na klasifikaci N.Je to snad verejna akce mesta,ktera se skolou nema nic společného a uz vubec ne k tomu aby byla klasifikovana znamkama.podle mne je to trochu nefer,nemyslite?zaridil nekdo pro deti svoz a odvoz aby se ho mohli zucastnit kdyz uz maji byt s toho klasifikovane???

Přidat nový příspěvek