Žáci, kteří se přihlásili k zájmovému vzdělávání do školní družiny v tomto pololetí, mají možnost žádat vrácení poplatku v poměrné výši. Navrácení poplatku bude posuzováno individuálně ředitelem Základní školy Planá, příspěvková organizace, na základě Vámi vyplněné žádosti.

Formulář písemné žádosti k vyplnění je k dispozici v kanceláři školy na náměstí nebo ve školní družině.

Žádosti je možné podávat do 30. 6. 2020, a to osobně v kanceláři školy nebo školní družině, nebo poštou na adresu školy. Vyřešeny budou v co nejkratším možném termínu.

V případě nevyužití možnosti vrácení poplatku budou tyto finance využity ve prospěch dětí na vybavení jednotlivých oddělení školní družiny a na rozvoj činnosti školní družiny.

Děkujeme za pochopení. Školní družina.

Formulář ke stažení