Šablony 2 pro ZŠ Planá

V rámci výzvy OP VVV „Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ“ budou v projektu Šablony 2 pro ZŠ Planá, REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0011572  v průběhu následujících dvou let realizovány tyto šablony:

• osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů ZŠ
    • v oblasti ICT, cizích jazyků, polytechnického vzdělávání, projektová výuka
    • tandemová výuka
    • sdílení zkušeností pedagogů
  • personální podpora
    • školní psycholog
  • extrakurikulární a rozvojové aktivity
    • klub zábavné logiky a deskových her
    • badatelský klub
    • doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem
    • projektové dny
  • aktivity rozvíjející ICT v ZŠ
    • využití ICT ve vzdělávání

Výzva k podání nabídek na plnění veřejné zakázky malého rozsahu na dodávky s názvem "Vybavení IT pro ZŠ Planá"

V rámci realizace projektu Šablony 2 pro ZŠ Planá, reg. číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0011572, který je spolufinancován Evropskou unií z Operačního programu VVV "Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - šablony pro MŠ a ZŠ" vyhlašuje Základní škola Planá, příspěvková organizyce výzvu k podání nabídek na plnění veřejné zakázky malého rozsahu na dodávky s názvem "Vybavení IT pro ZŠ Planá".

Výzva k podání nabídek: zde