Zájezd na zahajovací utkání v kopané EURO "17"

V úterý 2. května vyrazili žáci naší školy do Plzně na stadion Viktorie Plzeň, aby zhlédli zahajovací utkání naší reprezentace dívek do 17 let. I když "naše" dívky utkání nevyhrály, děti si i přesto mohutně zafandily a okusily atmosféru velkých utkání. Po zápase děti využily velmi pěkných atrakcí, které pro ně organizátoři připravili. 

                                                                                                                                                               učitelé ZŠ Planá

FOTOGALERIE

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.