Zájezd do Anglie 2013

Ve dnech 10. - 16. června 2013  podniklo 14 žáků plánské školy výlet za krásami, poznáním a historií do Amsterodamu a do Anglie. Nechte si od nich vyprávět, co všechno viděli a zažili!

Nebyly to jen procházky městem či po nábřeží, svezení na lodičce. Po dobu zájezdu děti vystřídaly ubytování ve dvou rodinách - v Chesteru a v Londýně,  kde byly odkázány samy na sebe a svoji znalost angličtiny. Podle hodnocení "adoptivních" rodičů obstály v konkurenci francouzských, španělských a německých žáků nejlépe, a to jazykově  a i chováním.

Podívejte se na místa , která jsme navštívili! Otevřete naši fotogalerii!                                                                                                                                                                     

Mgr. Zuzana Kokaislová

 

Fotogalerie zde: picasaweb.google.com/106200059078811137581/Anglie2013?authuser=0&feat=directlink

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.