Zájezd - Anglie 2018/2019

V květnu roku 2017 a 2018 jsme absolvovali krásný zájezd do Londýna. Oba zájezdy se velmi vydařily a dětem se moc líbily, proto jsme se rozhodli koncem letošního školního roku vyrazit znovu.

Všichni zájemci si mohou prostudovat program zájezdu v následujícím odkaze. Přihlášky jsou k dispozici u mne a je nutné je odevzdat do 31.10.2018. Cena zájezdu bývá rozdělena na 3 splátky.

Pro rodiče všech přihlášených uspořádám informativní schůzku. Zde zodpovím všechny případné dotazy. O jejím termínu budou včas a s předstihem informováni.

Zájezd je určen žákům 6.-9.ročníků.

Program je velmi slibný, jsem přesvědčená, že se bude dětem velmi líbit.

Mgr. Pavla Nečasová

Londýn na filmovém plátně - program

19004_LONDYN_NA_FILMOVEM_PLATNE.pdf (557300)

Londýn na filmovém plátně - vstupy