Začíná sportovní jaro – McDonald’s Cup

Tento týden jsme zahájili na 1. stupni poslední sportovní čtvrtletí tohoto školního roku. V pondělí 23. dubna jsme vyrazili na kolech po cyklostezce do Chodové Plané, kde jsme sehráli okrskové kolo McDonald’s Cupu. Naši mladší hráči z 2. a 3. tříd vybojovali v Chodové Plané vítězství 6:4. Nedařilo se našim starším hráčům ze 4. a 5. tříd. Chodová Planá byla pro nás v pondělí nepřekonatelná a dostali jsme 8 gólů. Nám se podařilo vstřelit pouze jednu branku. K takto vysoké prohře přispěla i špatná týmová práce, neschopnost se vzájemně podpořit a usilovně hrát až do konce zápasu. Doufejme, že se náš tým poučí a lepší výsledek předvede v okresním kole v Tachově. Chodové Plané děkujeme za příjemné prostředí, přátelskou atmosféru a organizaci turnaje. Okresní kolo McDonald’s Cupu pro kategorii A (mladší) proběhne 4. května v Tachově a tamtéž se sejdou starší žáci (kategorie B) 15. 5. 2018. 
                                                                                                                                                                    Mgr. Monika Pelánová
Mgr. Monika PelánováTento týden jsme zahájili na 1. stupni poslední sportovní čtvrtletí tohoto školního roku. V pondělí 23. dubna jsme vyrazili na kolech po cyklostezce do Chodové Plané, kde jsme sehráli okrskové kolo McDonald’s Cupu. Naši mladší hráči z 2. a 3. tříd vybojovali v Chodové Plané vítězství 6:4. Nedařilo se našim starším hráčům ze 4. a 5. tříd. Chodová Planá byla pro nás v pondělí nepřekonatelná a dostali jsme 8 gólů. Nám se podařilo vstřelit pouze jednu branku. K takto vysoké prohře přispěla i špatná týmová práce, neschopnost se vzájemně podpořit a usilovně hrát až do konce zápasu. Doufejme, že se náš tým poučí a lepší výsledek předvede v okresním kole v Tachově. Chodové Plané děkujeme za příjemné prostředí, přátelskou atmosféru a organizaci turnaje. Okresní kolo McDonald’s Cupu pro kategorii A (mladší) proběhne 4. května v Tachově a tamtéž se sejdou starší žáci (kategorie B) 15. 5. 2018. 
Mgr. Monika PelánováTento týden jsme zahájili na 1. stupni poslední sportovní čtvrtletí tohoto školního roku. V pondělí 23. dubna jsme vyrazili na kolech po cyklostezce do Chodové Plané, kde jsme sehráli okrskové kolo McDonald’s Cupu. Naši mladší hráči z 2. a 3. tříd vybojovali v Chodové Plané vítězství 6:4. Nedařilo se našim starším hráčům ze 4. a 5. tříd. Chodová Planá byla pro nás v pondělí nepřekonatelná a dostali jsme 8 gólů. Nám se podařilo vstřelit pouze jednu branku. K takto vysoké prohře přispěla i špatná týmová práce, neschopnost se vzájemně podpořit a usilovně hrát až do konce zápasu. Doufejme, že se náš tým poučí a lepší výsledek předvede v okresním kole v Tachově. Chodové Plané děkujeme za příjemné prostředí, přátelskou atmosféru a organizaci turnaje. Okresní kolo McDonald’s Cupu pro kategorii A (mladší) proběhne 4. května v Tachově a tamtéž se sejdou starší žáci (kategorie B) 15. 5. 2018. 
Mgr. Monika Pelánová

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.