Z našich panenek už se těšíme… a vyhlašujeme AUKCI pro vás

Před několika dny konečně dorazila do valské školy netrpělivě očekávaná zásilka z české pobočky mezinárodní organizace UNICEF. Z balíku se na nás usmívalo deset krásných panenek. Každá panenka symbolizuje částku 600Kč na očkování jednoho afrického dítěte. V souvislosti s prodejní výstavou (před velikonočními svátky) a sbírkou pro UNICEF jsme se rozhodli rozšířit naši pomoc o charitativní aukci na našich stránkách. Jedná se o internetovou aukci na prodej panenky „Valynky“ z dílny jedné naší paní učitelky. Dovolujeme si vás tímto pozvat k účasti na naší aukci. Získané peníze budou odeslány konto UNICEF. Předem děkujeme všem, kteří naši snahu pomoci potřebným podpoří.

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.