Vyrazili jsme na okres!

V pátek 14. 12. 2018 se uskutečnil turnaj v přehazované žáků čtvrtých a pátých tříd v Tachově.

Turnaji předcházela poctivá a ze strany sportovců nadšená příprava, kterou zúročili v samotném turnaji. První utkání jsme sice prohráli 2 : 0, ale následující 3 zápasy jsme soupeře pokořili shodně 2 : 0. Dostali jsme se do semifinále! Hurá! Bohužel, zde nás sportovní štěstí opustilo a dvakrát jsme těsně prohráli.

Konečný výsledek je 4. místo a tedy nepopulární bramborová medaile.

Všem zúčastněným reprezentantům naší školy gratulujeme a děkujeme! 

Naši školu reprezentovali:

Richard Hadač, Radim Hadač, Jakub Kuneš, Petr Kuneš, Radim Šulc, Marek Rohlíček, Lukáš Donoval a František Marek.

trenérka Mgr. Martina Koťátková

      

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.