Výlet 1. tříd na zámek Kynžvart

Náš výlet jsme si spojili s pohádkou. Princ Bajaja zde bojoval na koni v opravdovém brnění. I když nám celé představení propršelo, pohádka skončila dobře a Bajaja zabil draka a princeznu si vzal za ženu. Po skončení pohádky si děti vyzkoušely činnosti a řemesla z doby, kdy žili princové a princezny.
Na konec jsme si v zámku Kynžvart zakoupili něco na památku, snědli jsme svoje svačinky a spokojeně odjeli z prvního výletu domů.
Náš výlet jsme si spojili s pohádkou. Princ Bajaja zde bojoval na koni v opravdovém brnění. I když nám celé představení propršelo, pohádka skončila dobře a Bajaja zabil draka a princeznu si vzal za ženu. Po skončení pohádky si děti vyzkoušely činnosti a řemesla z doby, kdy žili princové a princezny. Na konec jsme si v zámku Kynžvart zakoupili něco na památku, snědli jsme svoje svačinky a spokojeně odjeli z prvního výletu domů.

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.