Víte, kde je Korejská republika?

Dnes už to ví, díky „Olympijskému kvízu“, spousta žáků prvního stupně naší základní školy. V Jižní Koreji právě probíhají Zimní olympijské hry 2018. Abychom děti motivovali k jejich bedlivému sledování, vymysleli jsme si tuto hru. Žáci budou od úterý 13. 2. odpovídat každý den na jednu zveřejněnou otázku na téma olympijské hry, kterou najdou na školní sportovní nástěnce. Své odpovědi zaznamenají do záznamového archu a ten po skončení olympiády odevzdají. Souběžně probíhá i tipovací akce na konečný počet medailí pro český olympijský tým. Překvapil nás nebývalý zájem našich žáků. Rádi vám na našich stránkách po ukončení soutěže představíme úspěšné řešitele, které odměníme. Překvapení čeká i na nejúspěšnějšího „tipaře“ počtu medailí. Sledujte nás!