Velikonoční jarmark

V úterý 16.4. 2019 proběhl v budově 1. stupně Velikonoční jarmark. Žáci 1. – 5. ročníků si připravili svá prodejní místa, na kterých byly vystaveny výrobky s jarní a velikonoční tematikou. Návštěvníci jarmarku si mohli nejenom zakoupit výrobky dětí, ale také se zaposlouchat do jarních písniček, ochutnat mazance, muffiny a další sladkosti. Příjemné odpoledne umocnilo i krásné počasí, které nám tentokrát opravdu přálo.
Děkujeme všem za návštěvu Velikonočního jarmarku. Věříme, že jste si všichni přivítání jara užili a těšíme se na setkání s Vámi o Velikonocích 2020.
                                                                                                                                                                Mgr. Jarmila Šneberková