Velikonoce 2019 ve třídě 2.B

Velikonoční tradice jsou jedny z nejstarších a dodávají svátkům jara tu opravdovou atmosféru.
I my jsme si je moc užili. Začali jsme barevnými dny a pokračovali velikonočním jarmarkem.
Děti zde prodávaly výrobky, které samy vyrobily a hlavně výrobky, které vyráběly doma s rodiči. Všem rodičům, kteří se zapojili, moc děkujeme.
 
 
 
Velikonoční tradice jsou jedny z nejstarších a dodávají svátkům jara tu opravdovou atmosféru.
I my jsme si je moc užili. Začali jsme barevnými dny a pokračovali velikonočním jarmarkem.
Děti zde prodávaly výrobky, které samy vyrobily a hlavně výrobky, které vyráběly doma s rodiči. Všem rodičům, kteří se zapojili, moc děkujeme.
 
 
 
 

Velikonoční tradice jsou jedny z nejstarších a dodávají svátkům jara tu opravdovou atmosféru. I my jsme si je moc užili. Začali jsme barevnými dny a pokračovali velikonočním jarmarkem. Děti zde prodávaly výrobky, které samy vyrobily a hlavně výrobky, které vyráběly doma s rodiči. Všem rodičům, kteří se zapojili, moc děkujeme.

FOTOGALERIE

 

 

 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.