Včely a další společenský hmyz v prvních třídách

Žáci se stručně seznámili se stavbou těla včely. Prohlédli si včely i jiný blanokřídlý hmyz pod mikroskopem a ve sbírce. Formou her se seznámili s činnostmi jednotlivých kast včel, prohlédli si skutečný (prázdný) úl i s plásty a další včelařské pomůcky. Dětem se přednáška moc líbila.
Žáci se stručně seznámili se stavbou těla včely. Prohlédli si včely i jiný blanokřídlý hmyz pod mikroskopem a ve sbírce. Formou her se seznámili s činnostmi jednotlivých kast včel, prohlédli si skutečný (prázdný) úl i s plásty a další včelařské pomůcky. Dětem se přednáška moc líbila.
 

FOTOGALERIE

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.