Vánoční tvoření v 1.A

V předvánočním adventním čase jsme se i s rodiči sešli v naší třídě a vyrobili si vánoční svícny a přání k Vánocům. Maminky i tatínkové přinesli také cukroví a všichni jsme si na něm u kávy a čaje moc pochutnali. Při poslouchání koled se nám všem práce podařila a všichni si odnesli domů hotové výrobky. 
Děkuji všem rodičům za jejich návštěvu.  Tř. uč.  D. Říhová
 
Děkuji všem rodičům za jejich návštěvu.  Tř.uč.  D. ŘíhováV předvánočním adventním čase jsme se i s rodiči sešli v naší třídě a vyrobili si vánoční svícny a přání k Vánocům. Maminky i tatínkové přinesli také cukroví a všichni jsme si na něm u kávy a čaje moc pochutnali. Při poslouchání koled se nám všem práce podařila a všichni si odnesli domů hotové výrobky. 
Děkuji všem rodičům za jejich návštěvu.  Tř.uč.  D. ŘíhováV předvánočním adventním čase jsme se i s rodiči sešli v naší třídě a vyrobili si vánoční svícny a přání k Vánocům. Maminky i tatínkové přinesli také cukroví a všichni jsme si na něm u kávy a čaje moc pochutnali. Při poslouchání koled se nám všem práce podařila a všichni si odnesli domů hotové výrobky. 
Děkuji všem rodičům za jejich návštěvu.  Tř.uč.  D. Říhová

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.