Vánoční turnaje 2. a 3. ročníků

V předvánočním čase jsme si ukrátili čekání na Ježíška sportovními kláními ve vybíjené. V pondělí 17. 12. 2018 poměřili své síly druháci. První místo obsadila třída 2.B, druhé místo 2.A a třetí místo 2.C.

V úterý 18. 12. 2018 soupeřili žáci třetích tříd a výsledky jsou následující: 1. místo obsadila 3.C, druhé místo 3.B a třetí místo 3.A.

Všichni sportovci byli vánočně i sportoně naladěni a předvedli skvělé výkony. Přeji všem krásné Vánoce.

Mgr. Martina Koťátková