Učíme se o našem těle - 1.B

V prvouce jsme se začali učit o svém těle. Dozvěděli jsme se jaké máme smysly, z jakých částí se skládá lidské tělo a něco málo už víme i orgánech našeho těla. Při kreslení jsme namalovali svého kamaráda a připsali jsme, jaké má části jeho tělo. Při pracovním vyučování jsme modelovali sami sebe a na další výtvarné výchově jsme se sami namalovali. Práce se nám dařila a moc jsme si to užili.
V prvouce jsme se začali učit o svém těle. Dozvěděli jsme se jaké máme smysly, z jakých částí se skládá lidské tělo a něco málo už víme i orgánech našeho těla. Při kreslení jsme namalovali svého kamaráda a připsali jsme, jaké má části jeho tělo. Při pracovním vyučování jsme modelovali sami sebe a na další výtvarné výchově jsme se sami namalovali. Práce se nám dařila a moc jsme si to užili.

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.