Turnaj ve vybíjené 4. a 5. tříd

Vybíjená – školní turnaj 4. a 5. tříd
Některé děti nemají sportu nikdy dost. A tak se „sportuchtivé děti“ sešly v úterý 7. února v hale školy na Valech, aby svedly bitvu ve vybíjené. Žáci 4. A a 4. C dorazili na kurt přímo z plaveckého výcviku a po zámeckých schodech, což už samo o sobě je úctyhodný sportovní výkon. Turnaj probíhal plynule a zajímavé byly i výkony sportovců. Pochvalu si zaslouží všechny týmy za sportovní chování. Všechny totiž ochotně půjčovaly hráče týmu 4. C, které sestávalo pouze z pěti reprezentantů. Protože si jejich účasti vážíme, nechali jsme 4. C hrát, ale tato třída nebyla započítána do celkového pořadí. A jak to tedy dopadlo?
1. místo 5.B 
2. místo 5.A 
3. místo 4.A 
4. místo 4.B 
                                                                                                                                       Děkujeme všem hráčům za účast.
                                                                                                                        Mgr. Pelánová, M. Koťátková– školní turnaj 4. a 5. tříd
 
Některé děti nemají sportu nikdy dost. A tak se „sportuchtivé děti“ sešly v úterý 7. února v hale školy na Valech, aby svedly bitvu ve vybíjené. Žáci 4. A a 4. C dorazili na kurt přímo z plaveckého výcviku a po zámeckých schodech, což už samo o sobě je úctyhodný sportovní výkon. Turnaj probíhal plynule a zajímavé byly i výkony sportovců. Pochvalu si zaslouží všechny týmy za sportovní chování. Všechny totiž ochotně půjčovaly hráče týmu 4. C, které sestávalo pouze z pěti reprezentantů. Protože si jejich účasti vážíme, nechali jsme 4. C hrát, ale tato třída nebyla započítána do celkového pořadí. A jak to tedy dopadlo?
1. místo 5. B, 
2. místo 5. A, 
3. místo 4. A, 
4. místo 4. B. 
Děkujeme všem hráčům za účast. 
M. Pelánová, M. KoťátkováVybíjená – školní turnaj 4. a 5. tříd
Některé děti nemají sportu nikdy dost. A tak se „sportuchtivé děti“ sešly v úterý 7. února v hale školy na Valech, aby svedly bitvu ve vybíjené. Žáci 4. A a 4. C dorazili na kurt přímo z plaveckého výcviku a po zámeckých schodech, což už samo o sobě je úctyhodný sportovní výkon. Turnaj probíhal plynule a zajímavé byly i výkony sportovců. Pochvalu si zaslouží všechny týmy za sportovní chování. Všechny totiž ochotně půjčovaly hráče týmu 4. C, které sestávalo pouze z pěti reprezentantů. Protože si jejich účasti vážíme, nechali jsme 4. C hrát, ale tato třída nebyla započítána do celkového pořadí. A jak to tedy dopadlo?
1. místo 5. B, 
2. místo 5. A, 
3. místo 4. A, 
4. místo 4. B. 
Děkujeme všem hráčům za účast. 
M. Pelánová, M. Koťátková

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.