Třída 2.B na louce

Co žije na louce
Na tomto výukovém programu jsme se dozvěděli  jak funguje ekosystém louka, vyzkoušeli jsme si lov hmyzu smýkací sítí a siťkovou planktonkou .Nechyběly ani hry na cvrčka a motýlky, které jsme si užili.
Počasí nám moc nepřálo, ale nenechali jsme se odradit.
Co žije na louce
Na tomto výukovém programu jsme se dozvěděli  jak funguje ekosystém louka, vyzkoušeli jsme si lov hmyzu smýkací sítí a siťkovou planktonkou .Nechyběly ani hry na cvrčka a motýlky, které jsme si užili.
Počasí nám moc nepřálo, ale nenechali jsme se odradit.

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.