Těšíme se na vzácnou návštěvu

V pondělí 7.října naši školu navštíví již podruhé vzácná návšteva ze zemí, které málokdo z nás dosud navštívil. Svou domovinu nám přijedou představit 2 studenti - Ira z Ukrajiny a Salsa z Indonésie. Seznámí nás se svou kulturou, zvyky nebo národní kuchyní. Oni sami touží naopak poznat naši zemi a získat nové zkušenosti.

Snažíme se dětem co nejvíce obohatit výuku, proto jsme se ihned chopili příležitosti zúčastnit se mezinárodního projektu EDISON společnosti AIESEC, který podobné projekty nabízí po celém světě.

Studenti u nás zůstanou celý týden a proto se pro ně snažíme naplánovat zajímavé aktivity na každé odpoledne. Neodmítneme rovněž nabídky z řad našich studentů, jejich rodičů nebo z řad veřejnosti, podílet se na vytvoření programu. Studenti budou po dobu své návštěvy bydlet v rodinách našich učitelů. Těšíme se, že si vyzkoušíme své jazykové dovednosti a poznáme zajímavé lidi.

Doufáme, že budeme bohatší o nové zážitky a přejeme si, ať se vše vydaří.

Mgr.Pavla Nečasová