Tančíme v prvních třídách

Do naší školy zavítal Dancing Crackers a připravil si pro nás pěknou taneční choreografii. Užili si to kluci i děvčata napříč věkovými kategoriemi.
My prvňáčci jsme byli hned první hodinu a naučili jsme se sestavu, kterou jsme nakonec lekce společně ,,odtančili“ i s hudbou.
Nové taneční kreace pak tančily děti i o přestávkách. Moc se nám to všem líbilo.
Nové taneční kreace, pak tančily děti i o přestávkách. Moc se nám to všem líbilo.Do naší školy zavítal Dancing Crackers a připravil si pro nás
pěknou taneční choreografii.
Užili si to kluci i děvčata napříč věkovými kategoriemi.
My prvňáčci jsme byli hned první hodinu a naučili jsme se sestavu ,
kterou jsme nakonec lekce společně ,,odtančili“ i s hudbou.
pěknou taneční choreografii.
Užili si to kluci i děvčata napříč věkovými kategoriemi.
My prvňáčci jsme byli hned první hodinu a naučili jsme se sestavu ,
kterou jsme nakonec lekce společně ,,odtančili“ i s hudbou.