Šťastný pátek 13.!

Šťastný pátek 13.12.2019 byl pro 9 vybraných  žáků a žákyň ze 4. a 5. tříd na turnaji v přehazované v Tachově (ZŠ Zárečná), kde obsadili druhé místo. Okresního kola se zúčastnilo šest základních škol. Tři soupeře jsme porazili 2:0, čtvrtého 2:1 a pouze jedno družstvo porazilo nás a to 1:2. Naši reprezentanti školy bojovali s velkým nasazením a nadšením. Po zásluze získali stříbrné medaile a krásný pohár. 
Gratuluji všem k výbornému sportovnímu výsledku, ale také děkuji za ochotu trénovat přehazovanou ve vašem volném čase.
                                                                                                                                                                    Mgr. Martina Koťátková
 
                       Mgr. Martina Koťátkovኝastný pátek 13.12.2019 byl pro 9 vybraných  žáků a žákyň ze 4. a 5. tříd na turnaji v přehazované v Tachově (ZŠ Zárečná), kde obsadili druhé místo. Okresního kola se zúčastnilo šest základních škol. Tři soupeře jsme porazili 2:0, čtvrtého 2:1 a pouze jedno družstvo porazilo nás a to 1:2. Naši reprezentanti školy bojovali s velkým nasazením a nadšením. Po zásluze získali stříbrné medaile a krásný pohár. 
Gratuluji všem k výbornému sportovnímu výsledku, ale také děkuji za ochotu trénovat přehazovanou ve vašem volném čase.
                       Mgr. Martina Koťátkovኝastný pátek 13.12.2019 byl pro 9 vybraných  žáků a žákyň ze 4. a 5. tříd na turnaji v přehazované v Tachově (ZŠ Zárečná), kde obsadili druhé místo. Okresního kola se zúčastnilo šest základních škol. Tři soupeře jsme porazili 2:0, čtvrtého 2:1 a pouze jedno družstvo porazilo nás a to 1:2. Naši reprezentanti školy bojovali s velkým nasazením a nadšením. Po zásluze získali stříbrné medaile a krásný pohár. 
Gratuluji všem k výbornému sportovnímu výsledku, ale také děkuji za ochotu trénovat přehazovanou ve vašem volném čase.
                       Mgr. Martina Koťátkovኝastný pátek 13.12.2019 byl pro 9 vybraných  žáků a žákyň ze 4. a 5. tříd na turnaji v přehazované v Tachově (ZŠ Zárečná), kde obsadili druhé místo. Okresního kola se zúčastnilo šest základních škol. Tři soupeře jsme porazili 2:0, čtvrtého 2:1 a pouze jedno družstvo porazilo nás a to 1:2. Naši reprezentanti školy bojovali s velkým nasazením a nadšením. Po zásluze získali stříbrné medaile a krásný pohár. 
Gratuluji všem k výbornému sportovnímu výsledku, ale také děkuji za ochotu trénovat přehazovanou ve vašem volném čase.
                       Mgr. Martina Koťátková

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.