Soutěž v anglické konverzaci

Jako každý rok i letos se rozeběhla řada soutěží. Soutěž v angličtině má mezi nimi své pevné místo a ve školní roce 2012/2013 se jí zúčastnilo 9 žáků z druhého stupně plánské ZŠ.

 Z 8. tříd to byly dívky Lucie Koronová, Tereza Chalupná, Tereza Moulisová, Ivana Vančurová, Denisa Vorlová a Andrea Sitayová a z hochů Jakub Petrželka.  Za 9. třídu soutěžili Martin Kula a Jiří Hynek.

            Soutěžící se museli představit  tříčlenné porotě, pohovořit na vylosované téma a zodpovědět doplňující otázky porotců. Jejich výkon byl pečlivě sledován a ohodnocen a na základě celkového posouzení bylo vyhlášeno pořadí soutěžících.

            Na 1. místě se umístil Martin Kula 9.A, 2. místo obsadil Jakub Petrželka 8.A a 3.místo vyšlo na Jiřího Hynka 9.A. Srdečně blahopřejeme!

            Pochvala náleží všem, kteří se soutěže zúčastnili, nejen výhercům- všichni soutěžící se dobrovolně rozhodli něco "navíc" se naučit, udělat. A my jsme moc rádi, že takové děti ve škole máme!

 

Zuzana Kokaislová

učitelka angličtiny

 

picasaweb.google.com/106200059078811137581/SoutezAJ2013?authuser=0&feat=directlink

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.