Školská futsalová liga

Fantastický postup!!!

Naši chlapci dosáhli historického úspěchu postupem mezi osm nejlepších škol ve školské futsalové lize mladších žáků ze 7. a 6. ročníku. Před našimi žáky je výzva v podobě konferenčního finále, ve kterém se utkají čtyři týmy reprezentující své regiony „v západní polovině“ České republiky. A nebudou to soupeři ledajací! Ve sportovní hale v Praze-Chodově budeme mít možnost, jakožto vítěz Plzeňského a Karlovarského kraje, vyzvat ve čtvrtek 7. března 2019 v tomto turnaji zástupce hlavního města ZŠ Marjánka Praha (sportovní třídy fotbalového klubu AC Sparta Praha), nejlepšího ze Středočeského regionu ZŠ Příbram-Březové Hory (sportovní třídy fotbalového klubu FK Příbram) a vítěze z Ústeckého a Libereckého kraje ZŠ Kamenická Děčín (přemožitele teplické i liberecké fotbalové akademie). Nejúspěšnější z těchto obou konferenčních finále se střetnou v závěrečném turnaji, kterým bude superfinále a vítěz tohoto závěrečného turnaje se bude honosit titulem vítěz školské futsalové ligy 7!

Možnost napodobit úspěchu svých mladších spolužáků budou mít i starší žáci z 9. a 8. ročníku v úterý 5. března 2019 ve sportovní hale v Plzni, kde musí nejdříve odehrát divizní finále, ze kterého se již mladším žákům podařilo postoupit do dalšího kola do Prahy!

 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.