Školská futsalová liga

Fantastický postup!!!

Naši chlapci dosáhli historického úspěchu postupem mezi osm nejlepších škol ve školské futsalové lize mladších žáků ze 7. a 6. ročníku. Před našimi žáky je výzva v podobě konferenčního finále, ve kterém se utkají čtyři týmy reprezentující své regiony „v západní polovině“ České republiky. A nebudou to soupeři ledajací! Ve sportovní hale v Praze-Chodově budeme mít možnost, jakožto vítěz Plzeňského a Karlovarského kraje, vyzvat ve čtvrtek 7. března 2019 v tomto turnaji zástupce hlavního města ZŠ Marjánka Praha (sportovní třídy fotbalového klubu AC Sparta Praha), nejlepšího ze Středočeského regionu ZŠ Příbram-Březové Hory (sportovní třídy fotbalového klubu FK Příbram) a vítěze z Ústeckého a Libereckého kraje ZŠ Kamenická Děčín (přemožitele teplické i liberecké fotbalové akademie). Nejúspěšnější z těchto obou konferenčních finále se střetnou v závěrečném turnaji, kterým bude superfinále a vítěz tohoto závěrečného turnaje se bude honosit titulem vítěz školské futsalové ligy 7!

Možnost napodobit úspěchu svých mladších spolužáků budou mít i starší žáci z 9. a 8. ročníku v úterý 5. března 2019 ve sportovní hale v Plzni, kde musí nejdříve odehrát divizní finále, ze kterého se již mladším žákům podařilo postoupit do dalšího kola do Prahy!