Školní kolo v přehazované

V úterý 24. listopadu 2015 se sešly v hale týmy utvořené z žáků 4. a 5. ročníků, aby sehrály vzájemné zápasy v přehazované. Každá třída postavila šestičlenné družstvo a mnozí měli další hráče na střídání. Hrálo se na dvou hřištích zároveň. Každý tým se statečně popral o co nejlepší výsledek. Bez ztráty jediného bodu suverénně prošel turnajem tým 5. A. Neměl v soutěži konkurenci a vyhrál pro svoji třídu putovní pohár. Druhé místo si vybojoval tým 5, B. O  třetím až pátém místě nakonec rozhodl celkový počet uhraných bodů a vzájemné zápasy. Na třetím místě se umístili žáci ze 4.B, čtvrté místo patří 5. C a na pátém místě skončila třída 4. A. Děkujeme všem hráčům za dobré sportovní výkony a skvělou atmosféru. Fotky z turnaje si můžete prohlédnout v galerii. Držte nám pěsti v pátek 27. 11., kdy nejlepší hráči pojedou reprezentovat naši školu na okresní kolo do Tachova. 
Mgr. Monika Pelánová a Mgr. Martina Koťátková.

 

  https://goo.gl/photos/dUEpFeGdfimuCNxv6  

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.