Školní kolo McDonald´s Cupu

Letos mělo školní kolo McDonald´s Cupu hned dvě novinky. Konalo se netradičně teď na podzim a turnaje se společně účastnil první stupeň školy z budovy na náměstí i z budovy valské.

Hrálo se za příznivého podzimního počasí v úterý 2. října. Na hřišti se sešlo celkem dvanáct třídních družstev, která bojovala ve dvou kategoriích. Zápasy probíhaly souběžně na dvou hřištích a na každém se jich odehrálo celkem 15. Utkání soudcovali Marek Němeček, žák 6. třídy a Josef Zivčák, žák 7. třídy. Chtěla bych poděkovat všem hráčům, fandícím divákům i vyučujícím za příjemnou sportovně - bojovou náladu. Zde jsou výsledky:

I. kategorie (2. - 3. třídy)
1. místo - 3. A
2. místo - 3. C (rozhodovalo skóre vzájemného zápasu)
3. místo - 2. A (rozhodovalo skóre vzájemného zápasu)

II. kategorie (4. - 5. třídy)
1. místo - 4. C (rozhodovalo skóre vzájemného zápasu)
2. místo - 5. C (rozhodovalo skóre vzájemného zápasu)
3. místo - 5. B

Fotografie z tohoto turnaje najdete v naší fotogalerii.
Na jaře se těšíme s výběrem z naší školy na okrskové kolo!

 

 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.