Prvňáčci školního roku 2014/2015

1.září 2014 byl slavnostní den pro mnohé maminky, tatínky a pro všechny ostatní příbuzné.

 

Ale především pro 82 dětí, které se tímto dnem staly školáky. Noví školáci byli přivítáni nejen třídními učitelkami, ale i panem ředitelem, paní starostkou a zástupkyní  ředitele školy pro první stupeň ZŠ.

 

Prvňáčci se dokázali pěkně představit, nakreslili první obrázek pro paní učitelku a rodiče obdrželi první informace o dění ve škole.

 

Přejeme jim úspěšný školní rok!

 

Na fotogalerii se můžete podívat zde.

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.