Přivezli jsme stříbro

V úterý 13. prosince 2016 se v Tachově konalo okresní kolo v přehazované. Žáci a žákyně naší školy předvedli perfektní výkon. Kromě jediné prohry se ZŠ Zárečná Tachov postupovali bez jediného zaváhání celým turnajem a získali 2. místo. Školu reprezentovali: Daniel Kubálek, Šimon Kapolka, Adam Folbrecht, Elen Radová, Anna Vlasáková, Štěpán Kozák, Jan Aizner, Kristýna Buchtová. Děkujeme!

 

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.