Podzimní turnaj 4. tříd v přehazované

V úterý 5.11.2019 se uskutečnil turnaj čtvrtých ročníků v přehazované (smíšená družstva). Do soupeření v tělocvičně Na Valech se zapojilo 20 žáků. Děti měly radost ze hry a bojovaly s velkým nasazením. Nejlepším týmem, který obsadil 1. místo, se stala 4.B. Druhou příčku obsadila 4.A a bronzového umístění dosáhla 4.C. Všechny týmy byly odměněny diplomy a sladkou odměnou.
                                                                                                                                                                    Mgr. Martina Koťátková

Mgr. Martina KoťátkováV úterý 5.11.2019 se uskutečnil turnaj čtvrtých ročníků v přehazované (smíšená družstva). Do soupeření v tělocvičně Na Valech se zapojilo 20 žáků.
Mgr. Martina Koťátková