Planeta Země 3000

Ve čtvrtek 13. 12. jsme se společně se žáky sedmého ročníku ocitli v jihovýchodní Asii. Že to není možné? Je a stačilo nám jedno dopoledne na to, abychom navštívili Myanmar. Neobyčejnou, nám málo známou, zemi se zajímavou historií,  s bujnou vegetací, plnou chudých, ale velmi spokojených a skromných lidí. Vydali jsme se do nespoutané džungle, k pavoučím ženám, poznali duchovní život buddhistických mnichů, promáčené oslavy nového roku, setkali jsme se s mořskými nomády. Pokud chcete poznat alespoň malou část toho, co jsme viděli my, můžete se podívat na ukázkové video.

A kam se vydáme příště? Do Kolumbie :)