Pasování 1.C na rytíře řádu ČTENÁŘŮ

Městská knihovna Planá pasovala žáky a žákyně 1.C 30. května 2013 na rytíře řádu čtenářů. Paní knihovnice si pro děti připravily 3 úkoly, které všichni žáci úspěšně splnili a mohli být pasováni na čtenáře. Samotné pasování probíhalo pohádkovou knihou a každý čtenář dostal dárkový poukaz registrace do knihovny na rok zdarmDěkujeme za pěkně připravené dopoledne a přejeme mnoho dobrých čtenářů i dalších nápadů pro děti.

Martina Koťátková

 

V knize najdeš moudrost, poučení, zábavu. S knihou můžeš prožít dobrodružnou výpravu. Proto knihu čti, važ si jí a měj ji stále rád, pak bude kniha tvůj nejlepší kamarád!

 

Základní škola Planá, příspěvková organizace vznikla sloučením škol Základní škola Planá, náměstí Svobody a Základní škola Planá, Na Valech rozhodnutím rady města Planá 7. 12. 2011 s účinností od 1. 7. 2012. Sloučením obou základních škol byla vytvořena základní škola, která má významné postavení v oblasti, je spádovou školou pro okolní obce, počtem žáků i pedagogických pracovníků se řadí k větším školám.